skip to Main Content

Hosting & Domain Hizmetleri

Domain hizmeti (alan adı) ile siz müşterilerimize en uygun alan adı seçiminde yardımcı oluyoruz. Alan adı kayıt hizmeti veren İKİTASARIM, firma adınızının yanı sıra size sektörünüzde kullanabileceğiniz en mantıklı alan adı seçiminde yardımcı olmaktadır.

Uygun alan adı seçimi, işinizin müşterilerinize yada yeni müşteri olacaklara tanıtım da, web sitenizi sunumda önemli bir rolü olduğunu unutmayınız.

Hosting, Verilerinizin bilgilerinizin veritabanınızın, resimlerinizin vs. diğer dosyalarınızın barındırıldığı SERVER parçaçığıdır. Firmamız Bursa DGN, Almanya server4You, fransa OVH üzerinde barınan server’ları sayesinde sizlere dilediğiniz lokasyon üzerinden hosting hizmeti sağlamaktadır.

Hosting hizmeti almadan önce arayacağınız birinci koşul hostinginizin hangi ülkede ve şehirde barındırılıyor olmasıdır. Örnek olarak amerikada bağlı bir server ile bağlantı hızı çok yüksek bile olsa Türkiye üzerindeki barınan server’da barınan hosting’in hızı kesinlikle aynı değildir arada çok fazla bir bağlantı hızı farkı vardır.

Kaliteyi Uzaklarda Arama!

Siz de 5 yıldızlı Reklam Hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız
Hemen iletişime geçiniz. Sizinle çalışmak için sabırsızlanyoruz!

Back To Top
×Close search
Ara