skip to Main Content

Eposta Pazarlaması

Toplu e-posta gönderimi ile mal veya hizmetlerin pazarlanmasıdır. E-posta ile pazarlamanın eticaret siteleri için en önemli avantajı maliyetidir.

Birçok işletme düşük maliyetli e-posta pazarlamasına hızla daha fazla ağırlık veriyor. Ancak kurallarına uygun şekilde ve doğru stratejilerle uygulanmadığı takdirde e-postalarınız, kullanıcılar tarafından silebilir veya istenmeyen e-postaları arasında yer alabilir.

E-posta pazarlama tekniği ile kullanıcılarınıza mail ortamında ürününüzü sunabilirsiniz ve onlara bu ürünü çok iyi bir şekilde pazarlayabilir ve başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Dünyada her gün 200 milyara yakın e-posta gönderildiğini söyleniyor. Araştırmalar e-posta pazarlama kampanyalarının geri dönüşlerinin bir hayli yüksek olduğunu da gösteriyor. Gerçekten de eğer birinternet şirketiniz varsa ve hala emaili satış ve promosyon kanalı olarak kullanmıyorsanız hemen başlamalısınız.

Büyük kitlelere sesinizi duyurmak ve e-mail pazarlama yapmak istiyorsanız eğer bir mail gönderme programına ihtiyacınız var demektir. Bu programı internetten bulabilir ve edinebilirsiniz. İsterseniz profesyonel olan ücretli sürümünü satın alabilir isterseniz de ücretsiz olan sürümü kullanabilirsiniz.

Back To Top
×Close search
Ara