skip to Main Content

Google Adwords Reklamları

Web sitesi olan herkesin önemsediği tek şey Google’da üst sıralara çıkıp herkesin web sitemizi ziyaret etmesini sağlamak.

Peki bunu nasıl yapabiliriz? Bunlardan biri SEO diğeri ise Google Adwords reklamları dır.

Webinizin yeni yeni ziyaretçiler tarafıdan bulunmasını sağlayan Google Adwords Reklamları sayesinde hem bilinirliğiniz artacak, hemde pazarlama ve satış alanlarınıza büyük katkıda bulunacak. Sektörünüzle alakalı  müşteri ve üreticilerle daha rahat iletişime geçmenizi sağlar.

Google Adwords Reklamları  web sitesi türüne veya yeniden pazarlamaya göre değerlendirme ve hedefleme yapmanızı sağlayacaktır.

Ama nasıl kaç kişinin girdiğini görebiliyoruz diyorsanız. Google onu düşünmez olur mu ? hiç izlenme araçları sayesinde reklam sonucu olarak web sitenizde gerçekleşen satışları bile görmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca kendinizde adwords hesabınıza giriş yaparak reklamların nasıl bir etki yarattığını ne zaman isterseniz görebilirsiniz. Bu verileri isterseniz aylık olarakta liste olarak almanız mümkün.

İsterseniz kendi Google Adwords hesabınızdan reklamlarınızı duraklatabilir ve yeniden başlatabilirsiniz.

Yayınlanacak reklamınızı belli ülkelerde ve belli bölgelerdeki müşterilerinizi hedefleyerek de yayınlayabilirsiniz.

Google Adword Reklamları mobil dünyasında ve mobil cihazların ( akıllı telefonlar, tabletler,dizüstü bilgisayarlar  ) gibi hepsinde reklam yayınlamaktadır.

Google Adwords’e kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Sadece web siteniz ziyaretçiler tarafından tıklanıp ziyaret edilirse ödeme yaparsınız.Bütçenizi kendiniz ayarlayabilir ve ister az ister fazla bütçelerle başlayabilirsiniz.

 

 

Back To Top
×Close search
Ara