skip to Main Content

Seo Hosting Nedir?

C Class, A Class Iplerde sitelerinize host tanımlanır ve arama motorları tarafından yükselişe geçersiniz.Seo Hosting, diğer hostinglerden farklı özelliktedir. Seo Hostingleri diğer hostinglerden ayıran en temel özellik ise; Seo Hostinglerde web sitelerinin C Class IP adresinde barındırılmasıdır. C Class IP tip tabanlı hostinglerde birden çok web sitesinin barındırılmış olması siteler arasındaki verilen linkleri önemsiz kılar. Bu durum normal hostingler için geçerlidir. Seo Hostinglerdeyse her siteye farklı birbirine benzemeyen  C Class IP adresleri verilerek siteler arası link paylaşımı yapılır. Bu durum Seo Hosting ve normal hostingler arasındaki farkı açıkça ortaya koymuştur.

Seo Hosting sayesinde backlink konusunda farklı farklı sitelerden backlink almak için, ücret ödemenize gerek kalmayacak. Seo Hostinglerle sadece Seo danışmanları ilgilenmektedir.

Malesef günümüzde bu işi kalitesizce yapan insanlarda olması sebebiyle, Seo Hosting satışı yapılır şeklinde linkler ve reklamlar ortalıkta dolaşmaktadır. Eğer almak istiyorsanız ya işi bilen birinden yardım alın veya çokz fazla arama yapın derim.

Hostingler çeşitlerine göre fiyatlandırılır.IP adresleri 5 farklı gruba ayrılmaktadır. Bunlar: A sınıfı  IP adresleri, B sınıfı IP  adresleri, C sınıfı  IP adresleri, D sınıfı IP adresleri ve E sınıfı IP adresleri olmak üzere ayrılmaktadır. Bu IP adresleri içerisinde en kaliteli olan A sınıfı IP adresleridir. A sınıfı olan IP adresleri ve B sınıfı IP adreslerinde Seo Hosting bulmak oldukça çok maliyetli olduğundan dolayı en ideal olanı c sınıfı IP adresleridir. Bu sebepten C Class IP denmektedir.

Hosting kullanan web siteleri arama motorlarında daha uygun görülmektedir. Bu yüzden Seo Hosting veya farklı IP de bulunmak önemidir.

 Bu özel adreslere nasıl sahip oluruz?

– Hosting almadan önce firmadan özel IP de hosting veya SEO Hosting paketi var mı? sorun. Varsa  alın.

– Paketinize ek IP adresi isteyin. Bu durumda şirket sizden ufak bi fark isteyecektir.. Bu fiyatı verirseniz siteniz farklı bir tane IP adresine alınacaktır ve baştan beri belirttiğimiz olayı başarmış olacaksınız.

Bazı firmalarda ise bu hosting paketi olarak satılır. Temel mantık aynıdır. Siteniz diğer sitelerden farklı bir IP adresine taşınır ve paketin adı size SEO Hosting Paketi denir. Fiyatları ise diğerlerinden biraz  farklıdır.
Diğer Seo ve Seo çalışmalarını yaparsanız Seo Hosting yararını fazlasıyla göstereceksiniz.

 

Back To Top
×Close search
Ara