skip to Main Content

Yönetim Sistemli Web Siteler

Yönetim Sistemli Web Tasarım ile dünyanın neresinde olursanız olun web sitenizi yönetebilecek ve  müşterilerinize hızlı bir şekilde yeni ürünlerinizi tanıtabileceksiniz. Hiç kimseye bağımlı olmadan istediğiniz gibi güncelleme yapabilir ve zamandan kazanabilirsiniz. Kolay kullanılabilen arayüzü sayesinde size özel içerik yönetim sistemiyle Html ve kodlama bilmeden yazı, resim vb. ekleyebilir,güncelleyebilir ya da silebilirsiniz.

Admin Paneline sahip olan , Yönetim Sistemli Web Siteler; dinamik web yazılımları olarak bilinen, her an güncelleme desteği sağlayan web tasarımları olarakta bilinir.

Hızlı, kolay ve sadece internet tarayıcınızı kullanarak yapabileceğiniz içerik güncellemeleriyle web maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Kurumsal,bireysel haberlerinizi ya da kampanyalarınızı web sayfanızdan duyurmanız sizi takip eden müşterilerinize ulaşmanın en kolay ve ucuz yoludur.

Yönetim Sistemli Web Sitelerin Avantajları:

Blog, portal, eticaret vb. hergün güncellenen sitelerde, yönetim panelinden, bir sayfayı değiştirerek, veritabanı vasıtası ile tüm  web sitesinde değişiklik yapmanızı sağlar. Bu sayede kolay ve hızlı bir şekilde güncellenebilir ve geliştirilebilir. Benzer şekilde, sitenin genel görünümü ile ilgili bir değişiklik yapılacaksa bu sadece sayfa yapısı üzerinde bir kez yapılır. Yani değişikliği bir kere yapmak, sınırsız sayıda sayfanın bu değişiklikten etkilenmesini sağlamaktadır.

Admin Panelli Web Sitesi Avantajları

– Hızlı ve kullanışlı içerik ekleyebilme.

– Site içi entegrasyonlar ile yönetim kolaylığı sağlaması.

– Veritabanına ulaşmak için bir panel sağlanırsa, web yapımcıya bağımlı olmadan site güncelleyebilme.

– Web sunucuda daha az yer kullanılması.

– Yedek alınarak, sitenin stabil halde tutulabilmesi.

– Her sayfaya fotoğraf, teknik çizim, doküman, belge ve animasyon ekleyebilirsiniz.

– İstediğiniz kadar sayfa ekleyebilir daha sonra düzenleme – silme yapabilirsiniz.

Yönetim Sistemli Web Siteler Kimlere tavsiye edilir:

– Özellikle içeriği sık değişen, ya da geniş bir içeriğe sahip sitelerde bir değişiklik yapılmak istendiğinde sadece veritabanındaki ilgili verinin değiştirilmesi sayfanın değişmesi için yeterlidir.

– Bu sayede kolay ve hızlı bir şekilde güncellenebilir ve geliştirilebilir.

– Benzer şekilde, sitenin genel görünümü ile ilgili bir değişiklik yapılacaksa bu sadece sayfa yapısı üzerinde bir kez yapılır.

– Yani değişikliği bir kere yapmak, sınırsız sayıda sayfanın bu değişiklikten etkilenmesini sağlar.

 

Back To Top
×Close search
Ara